Odpowiednie ćwiczenia moga pomóc w powiększeniu penis

W Internecie można spotkać wiele opinii na ten temat. Są również artykuły na ten temat, że przy wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń można powiększyć penisa.

Próby weryfikacji mitu (8)

4.11.2012 przez Adam Kuś - Inny: ciekawski, chory na zzsk
potwierdzam

Potwierdzam mit pytanie tylko czy jest skuteczne i czy jest sens powiększania go może po prostu łatwiej pokusić się o lepszą technikę w uprawianiu seksu aniżeli walczyć o jego wielkość

10.11.2012 przez Marcin Musiał - Student medycyny: Pomorski Uniwersytet Medyczny
potwierdzam

Niektórzy seksuolodzy zapewniają wręcz, że właśnie odpowiednio dobrane ćwiczenia, a nie operacja, pompki, zastrzyki czy pierścienie (nakładane na penisa) sprawią, że stanie się on pokaźniejszy. Pod warunkiem, że są to odpowiednie ćwiczenia, najlepiej zalecone przez lekarza seksuologa lub urologa.

22.11.2012 przez Bernarda Płusa - Student medycyny: UMED Łódź
potwierdzam

Ćwiczenia mają na celu zwiększenie ilości krwi jaka napływa do penisa. Poprzez systematyczne ćwiczenia można powiększyć wielkość tkanki gąbczastej, która jest główną częścią penisa. Ćwiczenia te głównie polegają na wykonywaniu ruchów rozciągających przypominających dojenie lub pompowanie.Ćwiczenia te powinny być wykonywane 3 miesiące do pół roku

11.12.2012 przez Damian Z - Inny: Ratownik Medyczny/Student Pielęgniarstwa
potwierdzam

Ćwiczenia mają duży wpływ na powiększenie penisa gdyż rozciągają się ciało jamiste do którego będzie doprowadzana większość ilość krwi a co za tym idzie penis będzie większy

21.12.2012 przez Kaja Winczyk - Student medycyny: studentka jak studentka
potwierdzam

Dziś po zebraniu doświadczeń na całym świecie, znaleźliśmy metodę sprawdzoną podczas długich lat testów. Wyniki które można dzięki niej osiągnąć i to w niedługim okresie czasu zaskoczą każdego sceptyka.

24.12.2012 przez Tomasz Wacikowski - Student medycyny: Przewodniczący SKN Kardiologii Dziecięcej IP-CZD
potwierdzam

Według poniższego źródła opisane w nim ćwiczenia rzeczywiście mają dawać efekt wydłużenia. Nie wiem, na ile to wiarygodne.

25.12.2012 przez Klaudia Ksepko - Student medycyny: studentka 6. roku
potwierdzam

Istnieją ćwiczenia powiększające penisa, mają one na celu rozciągnięcie ciał jamistych, aby więcej krwi mogło do niego napłynąć w trakcie erekcji.

28.12.2012 przez kontousuniete - Student
potwierdzam

Jedno z ćwiczeń polega na stosowaniu odpowiedniego nacisku na penisa. Najlepiej jest wykonywać je bezpośrednio po kąpieli, gdy penis jest dobrze ukrwiony.

12.02.2013 przez Krzysztof Łabuzek - Lekarz: Dr hab. n. med.
potwierdzam

Istotnie, naukowe badania potwierdzają możliwość zmiany lub poprawy kształtu oraz długości penisa za pomocą ćwiczeń za pomocą odpowiednich urządzeń.

Źródło: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20102448; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19138361; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18990153.