Dieta wegetariańska ma wpływ na rozwój infekcji intymnych.

jak sądzicie?

obalam potwierdzam riposta

Próby weryfikacji mitu (3)

27.12.2012 przez Marcin Musiał - Student medycyny: Pomorski Uniwersytet Medyczny
potwierdzam

Bardzo ścisła, rygorystyczna wręcz dieta może powodować niedostarczanie niektórych składników odżywczych do organizmu co w efekcie może powodować objawy niedoboru. Takie sytuacje sprawiają, że organizm funkcjonuje gorzej i może być podatny na wszelkiego rodzaju infekcje. Z całą stanowczością należy powiedzieć, że kobiety w ciąży powinny zrezygnować ze stosowania takiej diety.

27.12.2012 przez Kaja Winczyk - Student medycyny: studentka jak studentka
potwierdzam

Odp. dr Sławomir Matkowski: Bardzo ścisła, rygorystyczna wręcz dieta może powodować niedostarczanie niektórych składników odżywczych do organizmu, co w efekcie może powodować objawy niedoboru. Takie sytuacje sprawiają, że organizm funkcjonuje gorzej i może być podatny na wszelkiego rodzaju infekcje. Z całą stanowczością należy powiedzieć, że kobiety w ciąży powinny zrezygnować ze stosowania takiej diety.

27.12.2012 przez kontousuniete - Student
potwierdzam

Bardzo ścisła, rygorystyczna wręcz dieta może powodować niedostarczanie niektórych składników odżywczych do organizmu, co w efekcie może powodować objawy niedoboru. Takie sytuacje sprawiają, że organizm funkcjonuje gorzej i może być podatny na wszelkiego rodzaju infekcje.